Émile Louis PICAULT (1833-1915) Virtutes... - Lot 231 - Daguerre

Lot 231
Estimation :
800 - 1000 EUR
Émile Louis PICAULT (1833-1915)
Virtutes civicae
Bronze à double patine.
Signé sur la terrasse.
H. 67 cm