École Française du XXe siècle Two views of... - Lot 15 - Daguerre

Lot 15
Estimation :
50 - 80 EUR
Result : 77EUR
École Française du XXe siècle Two views of Semur-en-Auxois Watercolour. Monogrammed MN. 21 x 14.5 cm