Lot n° 15
Estimation :
50 - 80
: 77EUR
École Française du XXe siècle
Two views of... - Lot 15 - Daguerre
École Française du XXe siècle
Two views of Semur-en-Auxois
Watercolour.
Monogrammed MN.
21 x 14.5 cm